Menu

Joeyho výstavy

Přehledný seznam výstav

PŘEHLED VÝSTAV ZA ROK 2024

DatumVýstavaMístoRozhodčíTřídaOcenění
19.5.2024KLUBOVÁ KCHLSHumpolecJim Richardson (UK)PracovníV2, res.CAC
18.5.2024KLUBOVÁ KCHLSHumpolecEddie Webster (UK)PracovníV3
13.4.2024CACIBČeské BudějoviceFrantišek Korda (CZ)PracovníV2, res.CAC
6.4.2024NV-CACŚwiebodziceJakub Rudziński (PL)PracovníV1, CWC/CAC
16.3.2024NV-CACBrnoPetr Řehánek (CZ)PracovníV1, CAC, NV, BOB, BIG2
2.3.2024KRAJSKÁLysá nad LabemEdita Heitel (CZ)PracovníV1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, Vítěz Lysé nad Labem, BIG1 VIII. FCI
28.1.2024CACIBBrnoKarel Frank (CZ)PracovníV1, CAC, res.CACIB
26.1.2024ŠAMPION ŠAMPIONŮBrnoPetr Řehánek (CZ)ŠampionůBOB, BIG VIII. FCI – TOP 5
6.1.2024NV-CACBrnoRenata Cepková (CZ)PracovníV1, CAC, NV, BOB, BIG1

PŘEHLED VÝSTAV ZA ROK 2023

DatumVýstavaMístoRozhodčíTřídaOcenění
10.12.2023CACIBPrahaDavidović Natasa (SRB)PracovníV3
9.12.2023CACIBPrahaLohmann Christiane (DE)PracovníV
8.12.2023CACIBPrahaRocchi Daila (HR)PracovníV
22.10.2023KLUBOVÁ RK-CZKráloviceRolles Lena Cathrine (NOR)VítězůV
21.10.2023OBLASTNÍ KLUBOVÁ RK-CZKráloviceSkjelbred Nina (NOR)PracovníV
7.10.2023CACIBČeské BudějoviceRenata Cepková (CZ)ŠampionůV1, CAC, CACIB, BOB
24.9.2023KLUBOVÁ KCHLSPraha DžbánŁukasz Pawłowski (PL)PracovníV4
23.9.2023OBLASTNÍ KLUBOVÁ KCHLSPraha DžbánMilena Seidel (PL)VítězůV2
16.9.2023CACIBKlatovyJan Zdařil (CZ)PracovníV2, res.CAC
19.8.2023CACIBMladá BoleslavKrystyna Opara (PL)ŠampionůV2, res.CAC
15.7.2023NV-CACMladá BoleslavKristina Vaníčková (CZ)VítězůV1, CAC
18.6.2023KLUBOVÁ RK-CZNáměšť na HanéAnne Berith Waskaas (N)VítězůV2, res.CAC
17.6.2023KLUBOVÁ RK-CZNáměšť na HanéRikke Ladefoged Wind (DK)PracovníV1, CAC
4.6.2023NV-CACJelenia GóraGrzegorz Robak (PL)VítězůV2
27.5.2023CACIBLitoměřiceStefan Mitrevski (MKD)ŠampionůV1, CAC
21.5.2023KLUBOVÁ KCHLSHumpolecDawn E. Rose (UK)VítězůV
20.5.2023KLUBOVÁ KCHLSHumpolecAngela Cooper (UK)PracovníV2, res.CAC
29.4.2023KLUBOVÁ RK-SKVeľké ÚľanyAnne – Berith Waskaas (NO)MezitřídaV
15.4.2023CACIBČeské BudějoviceMatakovič Bojan (HR)MezitřídaV1, CAC, res.CACIB
8.4.2023NV-CACBrnoZdenka Jílková (CZ)MezitřídaV1, CAC
2.4.2023CACIBBratislavaJoao Vasco Poças (PT)MezitřídaV1, CAC
1.4.2023CACIBBratislavaInzoli Massimo (IT)MezitřídaV1, CAC
31.3.2023ŠAMPION ŠAMPIONŮ SKBratislavaJoao Vasco Poças (PT)Junior ŠampioniV1, CAC, VICTORY JUNIOR WINNER, II. Vicešampión Šampiónů SLOVENSKO 2022 JUNIOR VIII.FCI
18.3.2023NV-CACŚwiebodziceTomasz Sitkiewicz (PL)MezitřídaV2
4.3.2023KRAJSKÁLysá nad LabemOtakar Vondrouš (CZ)MezitřídaV1, Vítěz Třídy
11.2.2023CACIBKatowiceRenata Cepková (CZ)MezitřídaV1, CWC/CAC, CACIB, BOB, BIG VIII. FCI 2. místo
29.1.2023CACIBBrnoFrantišek Korda (CZ)MezitřídaV2, res.CAC
28.1.2023CACIBBrnoMiroslav Václavík (CZ)MezitřídaV1, CAC
14.1.2023ŠAMPION ŠAMPIONŮPrahaZdenka Jílková (CZ)ŠampionůBIG2 VIII.FCI
7.1.2023NV-CACBrnoIng. Bc. Edita JelínkováMezitřídaV1, CAC

PŘEHLED VÝSTAV ZA ROK 2022

DatumVýstavaMístoRozhodčíTřídaOcenění
3.12.2022NV-CACBrnoZdenka Jílková (CZ)MezitřídaV1, CAC
30.10.2022CACIBBratislavaGabriela Ridarčíková (SK)MezitřídaV1, CAC
29.10.2022CACIBBratislavaLeoš Jančík (CZ)MezitřídaV1, CAC, CACIB, BOB
28.10.2022CACIBBratislavaŠtefan Šinko (Sl)MezitřídaV2, res.CAC
8.10.2022CACIBČeské BudějoviceKrystyna Opara (PL)MezitřídaV1, CAC, res.CACIB
25.9.2022KLUBOVÁ KCHLSPraha DžbánBrian Moran (IRL)PracovníV3
24.9.2022OBLASTNÍPraha DžbánZdenka Jílková (CZ)PracovníV1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz, Nejlepší pes oblastní výstavy 2.místo
18.9.2022NV-CACJelenia GóraGeorgy Tesics (HU)MezitřídaVD2
17.9.2022CACIBKlatovyRenata Cepková (CZ)MezitřídaV1, CAC, CACIB, BOB, BIG VIII. FCI 1. místo
4.9.2022CACIBBratislavaLehkonen Harri (FIN)MezitřídaV1, CAC
3.9.2022CACIBBratislavaFintorová Ludmila (SK)MezitřídaV2, res.CAC
2.9.2022CACIBBratislavaDraganescu Marian (RO)MezitřídaV1, CAC, res.CACIB
20.8.2022CACIBMladá BoleslavRenata Cepková (CZ)MezitřídaV1, CAC, CACIB, BOB, BIG VIII. FCI 3. místo
7.8.2022CACIBPrahaZeppi Alessandro (IT)MezitřídaV4
6.8.2022CACIBPrahaGüllix Willi (DE)MladýchV1, CAJC, BOJ, JUNIOR BIG1 VIII. FCI, nominace Crufts 2023
5.8.2022CACIBPrahaJarmer Sigrid (AT)MladýchVD
30.7.2022KRAJSKÁKladnoJosef NosekMladýchVD3
16.7.2022NV-CACMladá BoleslavMiloš Kašpar (CZ)MladýchV1, CAJC, BOJ, BOB, JUNIOR BIG VIII. FCI 1. místo, BIG VIII. FCI 3. místo
9.7.2022CACIBNitraEva Felszéghzová (SK)MladýchV1, CAJC
8.7.2022CACIBNitraMilivoje Uroševič (RS)MladýchV1, CAJC, BOJ
25.6.2022CACIBBrnoLozić Željko (SRB)MladýchV1, CAJC, BOJ
10.6.2022CACIBNitraKorózs András (HU)MladýchV1, CAJC
29.5.2022KRAJSKÁHorní PočerniceRenata Cepková (CZ)MladýchV1, Vítěz třídy, BIS JUNIOR
28.5.2022KRAJSKÁPlzeňMiroslav Václavík (CZ)MladýchV1, Vítěz třídy
21.5.2022CACIBLitoměřiceRenata Cepková (CZ)MladýchV1, CAJC, BOJ, BOB, JUNIOR BIG VIII. FCI 1. místo, BIG VIII. FCI 3. místo
15.5.2022KRAJSKÁKarlovy VaryDolejšová Olga (CZ)MladýchV1, Vítěz třídy, BIS JUNIOR
8.5.2022KLUBOVÁ KCHLSHumpolecMarija Radovanovič (SRB)MladýchV1, CAJC, NEJLEPŠÍ MLADÝ, BOJ, BIS JUNIOR
7.5.2022KLUBOVÁ KCHLSHumpolecSrdjan Jakšič (SRB)MladýchV1, CAJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH, BOJ, BIS JUNIOR
10.4.2022KLUBOVÁ RK-CZKráloviceIngrid Kuyken (BE)MladýchV1, CAJC, BOS, VSVM – H&T JUNIOR WINNER
9.4.2022NV-CACBrnoKristina Vaníčková (CZ)MladýchV1, CAJC, BOJ, JUNIOR BIG1 VIII. FCI
2.4.2022CACIBČeské BudějoviceZdenka Jílková (CZ)MladýchV1, CAJC, BOJ
6.3.2022KRAJSKÁLysá nad LabemKristina Vaníčková (CZ)MladýchV1, Vítěz třídy,
BIS JUNIOR TOP 5
6.2.2022CACIBBrnoSoňa Heldová (SK)DorostuVelmi Nadějný 1
5.2.2022CACIBBrnoJudit Beke (HU)DorostuVelmi Nadějný 1
8.1.2022NV-CACBrnoIng. Bc. Edita Jelínková Hrdličková MBA (CZ)DorostuVelmi Nadějný 1

PŘEHLED VÝSTAV ZA ROK 2021

DatumVýstavaMístoRozhodčíTřídaOcenění
9.10.2021CACIBČeské BudějoviceGrzegorz Robak (PL)ŠtěňatVelmi Nadějný 2
26.9.2021KLUBOVÁ KCHLSPraha DžbánAxel Komorowski (DE)ŠtěňatVelmi Nadějný 1
25.9.2021OBLASTNÍPraha DžbánMVDr. Šimek František (CZ)ŠtěňatVelmi Nadějný 1
NEJLEPŠÍ ŠTĚNĚ OBLASTNÍ VÝSTAVY TOP 5